Udało się! Dzięki Waszemu wsparciu wyremontowaliśmy dom Agatki ! To już 10-ty dom/mieszkanie wyremontowane przez Fundację w przeciągu roku !!! Jak widać na zdjęciach udało się usunąć grzyb ze ścian, oddać nową kuchnię i odnowić pokoje.
Pomimo upalnego dnia ekipa Fundacji wraz z wolontariuszami dzielnie pomagała rodzicom uporządkować dom po remoncie. Dom przez cały okres trwania projektu zmieniał się z tygodnia na tydzień.  Pokoje dla dzieci gotowe, salon gotowy, kuchnia zrobiona, przedpokój wyremontowany. Udało się!
Nie przestajemy działać, może i Wy chcielibyście wspomóc nasze działania. Potrzebujemy rąk do pracy, materiałów budowlanych, mebli itp.  Wyremontujmy wspólnie kolejny dom! Jesteśmy pełni energii i otwarci na nowe wyzwania więc jeżeli ktoś wie o potrzebującej rodzinie to prosimy o kontakt.
Dziękujemy naszym niezastąpionym paniom i panom bez których ciężko byłoby przeprowadzić remont : Patrycja Wojtak, Klaudia Cel, Joanna Popławska-Bienioszek, Magdalena Dobrowolska, pan Krzysztof i inni którzy zaangażowali się w projekt.