fbpx
NASI WSPANIALI

 KAMIL HERZYK 

 16-letni utalentowany sportowiec. Od wielu lat zafascynowany sportem, konkretnie piłką nożną. Jednak od roku to lekkoatletyka stała się jego konikiem. To właśnie w tym sporcie a dokładnie w biegach na dystansach średnich i długich ma pierwsze poważne sukcesy.  Swój debiut na bieżni zakończył wielkim sukcesem, bo kwalifikacją do MISTRZOSTW POLSKI… a już po 4 miesiącach od pierwszego treningu zakwalifikował się do kadry śląska. Ogromnym sukcesem jest zdobycie wicemistrzostwa na Halowych Mistrzostwach Śląska na dystansie 1000m. 

 

 

NATALIA CZARNECKA  

 Poznajcie Natalię, szaloną, wysportowaną nastolatkę.  Jej pasją jest akrobatyka sportowa, kocha to co robi i wkłada w to całe swoje serce.  Sportowe zacięcie to nie wszystko. Natalia jest również bardzo dobrą uczennicą i jest z tego bardzo dumna, na świadectwach co roku pojawiają się liczne wyróżnienia.   Jej największymi sukcesami było 10 miejsce na Mistrzostwach Polski w akrobatyce sportowej i skokach na ścieżce, dwukrotnie 1 miejsce na Mistrzostwach Szkół Podstawowych, oraz udział w wielu konkursach szkolnych. 

OLIWIA CZADER   

 „Nadzieja Polski Związek Kickboxingu” – OLIWIA CZADER
2-krotna medalistka ME Kadetek w Gyor 🇵🇱🔥🥊

Oliwia od 6 lat, z wielkimi sukcesami, trenuje kick-boxing. Jest bardzo pracowita, zaangażowana i ciężko pracuje na wszystkie swoje sukcesy. Mimo tak młodego wieku, bo zaledwie jako 14 letnia zawodniczka, została już wielokrotną MISTRZYNIĄ POLSKI od 2016, zdobywczynią srebrnego oraz brązowego medalu na MISTRZOSTWACH EUROPY w 2019. W tym momencie pod bacznym okiem trenerki Agnieszki Turchan z klubu Beskid Dragon przygotowuje się do MISTRZOSTW ŚWIATA w Serbii.
Poza kick-boxingiem jak każda młoda dziewczyna ma swoje pasje i zainteresowania. Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie – na rolkach, rowerze. Ale również dla równowagi w wolnych chwilach słucha muzyki i rysuje. Interesuje się wizażem.

Myślimy że jeszcze nie raz o niej usłyszymy 😉