#irunForkids

Nasze Dzieciaki
Kuba

Kuba

Gra w piłę

Gra w piłkę i próbuje wielu innych dyscyplin. Dzięki Fundacji ma już wraz z Babcią i bratem dach nad głową. Uczy się w prywatnej szkole gdzie świetnie się rozwija i ma wsparcie w wielu aspektach. Kubuś to wulkan pozytywnej energii i ulubieniec wśród równiesników. 

Mateusz

Mateusz

Jiu-Jitsu

Wielokrotny zdobywca złotych medali, obecnie spełniliśmy jego kolejne marzenie – gra na gitarze i uczy się hiszpańskiego

Bartek

Bartek

Gra w piłę

Dzięki fundacji Bartek ma już wraz z Babcią i bratem dach nad głową. Uczy się w prywatnej szkole gdzie świetnie się rozwija i ma wsparcie w wielu aspektach. Bartuś wreszcie chodzi uśmiechnięty i pełen energii. 

Wiktoria

Wiktoria

Pływanie | Akrobatyka

Olcia

Olcia

Pływaczka, Narciarka, Modelka

Olcia wnosi do naszej fundacjii mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii, mocno wspieramy ją w rozwoju sportowym i modelingowym

Miłosz

Miłosz

Tancerz

Próbowaliśmy piłkę, pływanie, jiu-jitsu, ale jednak okazało sie, że MIŁOSZ kocha taniec-hip-hop i tutaj spełniło się jego marzenie.

Tomasz

Tomasz

Karate

Lubi grać w piłkę. Jest dzieckiem bardzo pomocnym innym. Uwielbia śpiewać, należy do churu szkolnego. Dobry uczeń

Jasiek

Jasiek

Narciarz

To nasz utalentowny narciarz , Jasiek ma wiele pasji i talentów , jest niezwykle uzdolnionym uczniem , zdobywa nagrody na arenie konkursów szkolnych .
Jego wielka pasja to narty , trenuje i ma chęci na zdobywanie medali w narciarstwie
Ania

Ania

Pływaczka, Tancerka

Ania testowała wiele sportów, ale po wspólnej analizie najbardziej realizuje się w pływaniu i tańcu, na polu pływackim odnosi już małe sukcesy

Ania

Ania

Uzdolniona Plastycznie

Lubi tańczyć, rysować, malować. Uzdolniona plastycznie

Asia

Asia

Narciarka

Asia od 2012 r. zawodniczka narciarska. Wielokrotna medalistka w narciarstwie zjazdowym (kocha narty) trenuje pływanie i tańczy. Myśli również o triatlonie. Wspieramy ją finansowo i mentalnie

Natalia

Natalia

Akrobatyka Sportowa

Lubi taniec, ogólnie sport to jej życie. Jest przy tym bardzo zdolną uczennicą, oraz pomocną innym. Wspiera inne dzieci

Kuba

Kuba

Piłkarz

Zawodnik TSP Podbeskidzie gdzie też uczęszcza do szkoły sportowej o profilu piłki nożnej.  Kuba ma niesamowitą smykałkę do gier zespołowych, więc wróżymy mu piękną karierę sportową.

Patryk

Patryk

CrossFit | Basen | Rower

To pogodny, pewny siebie i ciekawy świata chłopak. Chwilami potrafi być bardzo skryty i wyciszony. Jeśli postawi przed sobą do zrealizowania pewien cel, to dąży do tego, by go osiągnąć. Jego ulubionymi aktywnościami są: crossfit, basen i jazda na rowerze.

Nikodem

Nikodem

CrossFit

Jego pasją jest crossfit. Oprócz tej aktywności lubi chodzić na basen, grać w piłkę nożną, jeździć na rowerze i… śmiać się J Często słucha muzyki, przy której potrafi się świetnie bawić. Jest otwarty na poznawanie nowych rzeczy i zawieranie nowych znajomości.

Nikodem

Nikodem

od niedawna zaczął swoją przygodę z kickboxingiem w klubie Beskid Dragon,
gdzie pod okiem niesamowitych trenerów doskonali swoje umiejętności.

Basia

Basia

Hip-Hop

to dziewczynka z ogromem pasji i zapału do wszelakiego rodzaju aktywności ruchowych i artystycznych. Tańczy Hip Hop i świetnie realizuje się w tym stylu.

Piotruś

Piotruś

Piłkarz

to nasz mały piłkarz z dużymi ambicjami.
Systematycznie trenuje w klubie Liverpool aby grać jak jego idole z ekstraklasy.

Kuba

Kick-Boxing

to istny wulkan energii, którą rozładowuje podczas zajęć kickboxing w klubie Beskid Dragon. Solidny trening na pewno przyniesie efekty w postaci wygranych zawodów.

Jordan

Kick boxing

to kolejny piłkarz w naszej fundacyjnej reprezentacji,  świetnie radzi sobie podczas treningów do których się bardzo przykłada, co na pewno zaprocentuje sukcesami sportowymi.

Aurelia

Pływanie

to bardzo inteligentna dziewczyna w której dostrzegamy potencjał „reporterski” J Trenuje pływanie i ma wiele innych pasji, które realizuje w wolnym czasie.

Kamil

Kamil

Wicemistrz Śląska - bieg 1000m

Ambitny wychowany sam przez babcię objęty 100% opieką przez fundację.

Oliwia

Oliwia

Kick-Boxing

Mistrzyni Polski, oraz vice-mistrzyni Europy w  kick-boxing’u ,to niesamowita dziewczyna , skromna i bardzo pracowita , ogromny talent.
W naszej fundacji otrzymuje pełne wsparcie i akceptację w dążeniu do celu.
Wojtek

Wojtek

KICK-BOXING

SPORTOWEIC NA PETARDZIE , KICK-BOXING TO JEDNA Z JEGO DYSCYPLIN , TAM OSIAGNĄŁ JUZ BARDZO WIELE ALE JEDNOCZEŚNIE GRA W PIŁKIE A OSTATNIO ZACZĄŁ BIEGAC I ZROBIŁ PIERWSZE 5 KM W 21 MIN,JEDNYM SŁOWEM KOCHA SPORT
UŚMIECHNIĘTY , AMBITNY I BARDZO POMOCNY , PODCZAS GDY INNI GRAJA NA KOMPUTERZE ON POMAGA INNYM DZIECIOM W ODRABIANIU LEKCJI I INNYCH OBOWIĄZKACH.
Szymon

Szymon

Piłkarz

Gra w piłkę , obecnie szukamy dla niego dobrego klubu , Jest bardzo uzdolniony , oglada wszystkie mecze piłki , Jego autorytetem jest piłkarz Neymar. Jest naszym nowym podopiecznym . 
Ania

Ania

Kick-Boxing

Zawodnik kick-boxingu, sportowiec, która wie czego chce, trenując udawadnia, że dużo można wypracować swoim uporem i ciężką pracą. Dzięki naszemu wsparciu rozwinęła skrzydła

Kevin

Kevin

Kevin jest naszym nowym podopiecznym, obecnie analizujemy jego sytuację domową i predyspozycje do sportu. Ubielbia przychodzić do fundacji. 

Oliwier

Oliwier

Oliwier od dzieciństwa zmaga sie z problemami zdrowotnymi, ale mimo to bardzo chce trenować, dlatego rozpoczynamy pracę nad znalezieniem dla niego dyscypliny sportowej.