Edukacyjny klub malucha

Uroczyście witamy w Świecie Malucha – miejscu stworzonym z myślą o najmłodszych dzieciach. 👧👦🏠 Nasz klub edukacyjny to przytulna przestrzeń o rodzinnej atmosferze. 🥰 Maluchy nabywają niezbędnych umiejętności do funkcjonowania w dalszym życiu 💪 Zapraszamy na wyjątkową przygodę z radosnym „Światem rozwoju dziecka i rodziny”! 🤗 Przyjazne i bezpieczne miejsce dla Twojej pociechy oraz piękne wnętrza sal spowodują, że Twoja pociecha chętnie i z uśmiechem spędzi tutaj czas. 😍 Jak to powiedziała nasza Pani kierownik: „Pragniemy stworzyć atmosferę ogniska domowego i jednocześnie zapewnić opiekę i edukację na najwyższym poziomie” ❤️👩‍🏫

Poradnia dla dzieci i młodzieży

Z ogromną radością informujemy o otwarciu nowej placówki – Gabinet terapii dzieci i młodzieży 🏡👦👧
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz mając na uwadze coraz większe zapotrzebowanie rynku na placówki wspierające rozwój dziecka, w Świecie Rozwoju Rodziny i Dziecka otwieramy w pełni wyposażony gabinet terapeutyczny.
Gabinet Terapii Pedagogicznej dzieci i młodzieży powstał z myślą o dzieciach, które mają mniejsze lub większe problemy rozwojowe.
Podczas indywidualnych zajęć z dzieckiem dobieramy aktywności, mające na celu wspomaganie rozwoju psychoruchowego dzieci, poprawiając w ten sposób jego funkcjonowanie oraz pomagając zminimalizować istniejące zaburzenia.
Jeśli rozwój, zachowanie, stan emocjonalny Twojego dziecka niepokoją Cię proponuję rozmowę i szczegółową diagnozę.
Najpierw jednak, zapraszamy rodziców na spotkanie bez dziecka, by w swobodnie porozmawiać z Wami o waszych spostrzeżeniach i Waszym niepokoju,  także o tym w czym możemy pomóc.
Jeśli potrzebujecie rozmowy, diagnozy, konsultacji, wsparcia w sprawach związanych z rozwojem Waszego dziecka zapraszamy się na rozmowę.

Przedsiębiorstwo społeczne Fundacja Imperium Sportu utworzyło miejsca pracy w ramach projektu „OWES obszaru bielskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020: Oś priorytetowa IX Włączenie społeczne, Działanie 9.3 Rozwój ekonomii społecznej w regionie, Poddziałanie 9.3.1 Wsparcie sektora ekonomii społecznej