Nasz Team

Ewa – pasjonatka biegania, triathlonu, fitness i aktywności fizycznej pod każdą postacią. Trener dla którego najtrafniejsze określenie to wulkan pozytywnej energii, który niejednego “kanapowca” potrafi zmienić w miłośnika sportu. W swojej pracy zawsze powtarza “przestań się bać i zacznij realizować swoje marzenia, nie marnuj czasu na zastanawianie się -działaj i nigdy nie poddawaj się na starcie, gdy końca nie widać”

Maria – Certyfikowany Coach ICF. Pracuje z klientem indywidualnym oraz prowadzi coaching zespołowy z zakresu biznesu i sportu. Twierdzi, że: “Porażka jest czymś nieodłącznym w drodze do sukcesu. Bez porażki nie ma sukcesu”. Maria zawsze znajdzie sposób na rozwiązanie wszystkich wątpliwości i problemów, pomoże oczyścić głowę i cieszyć się systematyczną aktywnością fizyczną.

Grzegorz – inicjator i założyciel Imperium Sportu   “Cel” to słowo które bardzo do niego pasuje. Cel to punkt wyjścia do wszystkiego, więc postaw sobie cel i zacznij działać. Grzegorz realizuje projekt, który możecie śledzić na portalu facebook 7maratonów-7kontynentów pokazuje jak można łączyć podróże i sport i cieszyć się życiem.