Od początku działalności fundacji wyremontowaliśmy 13 domów dzieci.
Poniżej możecie zobaczyć efekty naszej pracy.
Zmieniło się nie tylko wnętrze domów i mieszkań, ale całe rodziny przeszły metamorfozę w myśl nazwy projektu „nowy dom nowe życie”.
Oliwka, Agatka, Martynka, Paulina, Arek, Tusia, Damian, Ewa, Kuba, Bartuś i wiele innych dzieci mają piękne pokoje i swój azyl.

NOWY DOM DLA Bartka i Kuby .

Kuba i Bartek to chłopcy , którzy zostali porzuceni przez mamę , wychowuje ich babcia .

W grudniu 2017 stracili dach nad głową , Fundacja postanowiła im pomóc, Pomogliśmy im wynająć mieszkanie , bo nikt nie chciał wynająć mieszkania babci z dwójką chłopców oraz je wyremontowaliśmy .

Kuba i Bartek otrzymali od nas nową garderobę oraz zapisaliśmy ich do prywatnej szkoły Akademia Żaków ,

Chłopcy regularnie uprawiąją sport , fundacja pokrywa koszty za zajęci basenowe i piłkę nożną .

Nowy Dom – Nowe Życie to kolejny etap projektu w którym remontujemy mieszkania, domy i tworzymy azyl dla dzieci.

Zacznijmy od początku…
Nikola i Patryk czyli Rodzinna Drużyna są naszymi podopiecznymi, w dość przykrej dla nich i ich mamy sytuacji ich azyl-mieszkanie stało się ruiną.. Jako Fundacja nie mogliśmy pozostać w tej sytuacji obojętni. Rozpoczęliśmy akcję remont!
Maria rozpoczęła akcję sprzątanie i zbieranie potrzebnych do remontu rzeczy i stoczyła również „walkę” o kolory ścian i zbędne „szpargoły”. Teraz jak sama mama Nikoli i Patryka mówi dziwi się, że upierała się przy swojej wersji, w domu poczuła harmonię i spokój. Teraz Nikola i Patryk mają piękne, czyste pokoje z miejscem do nauki i spania, czują się bezpiecznie w swoim wyremontowanym mieszkaniu.
Tak naprawdę ten remont to dzieło Maria Lachowicz-Bogunia to ona wszystko zapoczątkowała i wraz ze swoją córką Julią całą majówkę spędziły na malowaniu, tapetowaniu, skręcaniu mebli, dekoracji i sprzątaniu. Efekty tej ciężkiej pracy możecie zaobserwować na zdjęciach, wielkie brawa – efekt jest niesamowity!