fbpx

NASZ TEAM IMPERIUM SPORTU

Ewa Papla

Ewa Papla

Trener

Pasjonatka biegania, triathlonu, fitness i aktywności fizycznej pod każdą postacią. Trener dla którego najtrafniejsze określenie to wulkan pozytywnej energii, który niejednego “kanapowca” potrafi zmienić w miłośnika sportu. W swojej pracy zawsze powtarza “przestań się bać i zacznij realizować swoje marzenia, nie marnuj czasu na zastanawianie się -działaj i nigdy nie poddawaj się na starcie, gdy końca nie widać”

Grzegorz Bogunia

Grzegorz Bogunia

inicjator i założyciel Imperium Sportu

“Cel” to słowo które bardzo do niego pasuje. Cel to punkt wyjścia do wszystkiego, więc postaw sobie cel i zacznij działać. Grzegorz realizuje projekt, który możecie śledzić na portalu facebook 7maratonów-7kontynentów pokazuje jak można łączyć podróże i sport i cieszyć się życiem.

Maria Lachowicz-Bogunia

Maria Lachowicz-Bogunia

Coach ICF.

 Certyfikowany Coach ICF. Pracuje z klientem indywidualnym oraz prowadzi coaching zespołowy z zakresu biznesu i sportu. Twierdzi, że: “Porażka jest czymś nieodłącznym w drodze do sukcesu. Bez porażki nie ma sukcesu”. Maria zawsze znajdzie sposób na rozwiązanie wszystkich wątpliwości i problemów, pomoże oczyścić głowę i cieszyć się systematyczną aktywnością fizyczną.

ORGANIZOWANE ZAWODY

Bielska 10

Święto biegania i “pomagania” w centrum malowniczego Bielska – Białej, miasta położonego na pięknym Podbeskidziu. 30.09.2018 będzie można zmierzyć się z dystansem 10km na szybkiej atestowanej trasie, a środki zebrane podczas biegu będą w całości przeznaczone na budowę świetlicy dla dzieci. Do biegu zagrzeje Nas sam Jacek MEZO Mejer, a pilotem biegu będzie Rafał Sonik. Poza tym wiele atrakcji i expo sportowe w CH Gemini. Pobiegnij i pomóż stworzyć “azyl dla dzieci”.

Super Paka Dla Dzieciaka

Bieg i marsz nordic walking na 5km oraz biegi dla dzieci w Porąbce. Połączone z jarmarkiem świątecznym oraz koncertem kolęd. Podczas biegu zbieramy fundusze na wspaniałe święta dla naszych podopiecznych

#KidsRun

Biegi i atrakcje dla dzieci organizowane przez animatorów i zespół fundacji. Niezapomniane przeżycia, aktynie spędzony czas z rodziną, mądra rywalizacja i rozbudzanie sportowej pasji u dzieci.

Wyjazdy i Zawody

Kalendarz

11

Listopad

36 Athens Classic Marathon

https://www.athensauthenticmarathon.gr

Dołącz do nas

Trenuj dla Dzieci

Jak działa współpraca z Imperium Sportu Team?


otrzymujesz indywidualny plan treningowy, dostosowany do Twoich możliwości i czasu-pracujemy na tygodniowych planach treningowych, dzięki czemu jest ciągły kontakt z trenerem
możliwość wspólnych treningów i wyjazdów na zawody w Polsce i za granicą kontakt z coachem sportowym i możliwość skorzystania z sesji motywacyjnych

 

Formularz Zapisu

Dołącz do nas już dziś!

Nasze Dzieci

Rok Założenia Fundacjii

Kontakt

Lokalizacja: Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 20, 43-300 Bielsko-Biała

Numer Telefonu: 728443933

Email: biuro@imperiumsportu.eu

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00

Potrzebujesz Pomocy ?

Team Imperium Sportu  jest zawsze  gotowy do działania, nie krepuj się! Napisz teraz! lub wypełnij poniższy formularz!
Jeżeli szukasz pomocy, chciałbyś porozmawiać, poradzić się, chętnie Cię wysłuchamy i  pomożemy jeżeli będziemy mogli.

Formularz Zgłoszeniowy

Napisz do nas

mailowo na adres : biuro@imperiumsportu.eu
listownie:
Fundacja Imperium Sportu
ul.Frycza Modrzewskiego 20
43-300 Bielsko-Biała
lub wypełnij formularz zgłoszeniowy