PREZES
Maria Lachowicz Bogunia
mlachowicz@imperiumsportu.eu

Certyfikowany coach ICF, na co dzień pracuje z klientem indywidualnym oraz prowadzi coaching zespołowy. W Fundacji przede wszystkim pozyskuje sponsorów i partnerów oraz nadzoruje i realizuje plany miesięczne naszych podopiecznych i ich rodzin.

„Spotkałyśmy się w jednej z dzielnic, gdzie potrzeba jest przyszłości: założeń, akcji i realizacji, aby zapewnić dzieciom i ludziom możliwość rozwoju i ciekawą przyszłość, a poprzez Sport pokazać dobre zasady gry i życia.
Chcemy nauczyć innych, ze trzeba się starać, aby coś osiągnąć i to docenić.
Z determinacją, ale tez zadowoleniem mamy nowe cele do realizacji dla ludzi. Przedzieramy się przez trudy, walczymy i dochodzimy do rezultatów. Nie jest łatwo, ale wiemy, jak funkcjonuje team Bogunia.

Zwycięstwo, działanie pełną para i tak przynosimy szczęście sobie i innym, cieszymy się tym bardzo i traktujemy to jako naszą misje. Takie jesteśmy”

Team Bogunia

CZŁONEK ZARZĄDU
Papla Ewa
epapla@imperiumsportu.eu
tel.600032676

Multisportowiec. Trenerka Imperium Sportu Team, Triathlonistka i pasjonatka aktywnego trybu życia. W Fundacji zajmuje się przede wszystkim treningami, układa indywidualne  plany, prowadzi otwarte i zamknięte treningi, również grupowe w terenie oraz współpracuje z różnymi grupami sportowymi na terenie Bielska-Białej i okolic.

CZŁONEK ZARZĄDU
Ewelina Starczynowska
estarczynowska@simplexgroup.pl
tel: 506 467-222

Księgowa Fundacji. Liczby, tabelki, faktury, rozliczenia – to główne zadania w Fundacji.  Ze sportem związana od lat. Głównie jest to bieganie i chodzenie po górach. Ma już za sobą niejeden maraton.