Nasi wychowankowie to dzieci i młodzież posiadająca pasję i chęci do sportu. Podopieczni Fundacji Imperium Sportu to przede wszystkim młode osoby pochodzące z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka lub mniej zamożnych rodzin lub rodzin , które potrzebują motywacji i mentalnego wsparcia a w zamian pomagają w fundacji Pomagamy im rozwijać sportowe zdolności i ułatwiamy drogę do osiągania sportowych i życiowych sukcesów.

[cms_counter title1=”Podopiecznych” digit1=”20″ icon1=”fa fa-users” cms_counter_text_color=”#0a4595″ cms_counter_border_color=”#0a4595″ cms_counter_bg_color=”#ffffff” cms_counter_title_color=”#0a4595″ cms_counter_content_color=”#0a4595″ cms_template=”cms_counter–layout-2.php”]

Nasi młodzi sportowcy

Mateusz – 9 lat, zawodnik bielskiego klubu Junior Dass Berserkers Team, w którym trenuje Brazylijskie ju-jitsu. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, z praktycznie każdego turnieju przywozi cenne medale. Niezwykle pracowity i waleczny.

Krystian – 14 lat, zawodnik bielskiego klubu Junior Dass Berserkers Team. Od ponad 3 lat trenuje brazylijskie Ju-Jitsu. Na swoim koncie ma wiele cennych nagród i stale rośnie w siłę.

Jakub – 8 lat, żywiołowy chłopak, którego temperament sprawia, że Kuba nie lubi się nudzić. Jego pasją jest piłka nożna, w której czuje się jak ryba w wodzie.

Bartek – 11 lat, zdolny i zdyscyplinowany piłkarz.  Sport to dla niego nie tylko pasja, ale również nowe znajomości.

Weronika – dziewczyna o mocnym charakterze! Jej największą pasją są biegi narciarskie, które trenuje w LKS Klimczok Bystra sekcja Biegi Narciarskie od 3 lat. Teraz chce dostać się do SMS w Szczyrku. Ma doskonałe predyspozycje, ale przede wszystkim chęci! Efektem tego są wysokie miejsca na ogólnopolskich zawodach. Na Mistrzostwach Polski w Kubalonce zajęła 8 miejsce! Poza trenowaniem biegów narciarskich, znajduje czas na gimnastykę sportową oraz zajęcia taneczne!

Oliwka – dziewczyna z ogromną pasją, którą jest piłka nożna! Nieczęsto spotyka się płeć żeńską z takimi zainteresowaniami. Regularne treningi tylko utwierdzają ją w przekonaniu, że piłka nożna TO JEST TO! Sam trener Oliwki mówi: „Na treningi przychodzi z radością, a podczas zajęć widać, że to co robi, robi z pasją.” Oliwka od nowego roku szkolnego zaczyna naukę i swoje treningi w Szkole Mistrzostwa Sportowego „Rekord”

Patryk to jedenastoletni uzdolniony piłkarz.Trenuje w drużynie orlików Górnik Zabrze. W tak młodym wieku ma już za sobą swoje pierwsze międzynarodowe zawody: Międzynarodowy Turniej Piłkarski Bavaria Cup 2017! Drużyna wróciła z nich z drugim miejscem. Jego osiągnięcia są dowodem niesamowitej pasji!

Karol – 11 letni piłkarz, który od nowego sezonu trenuje w Szkółce Piłkarskiej Lukam 2010 pod okiem pana Ireneusza Kościelniaka. Zdolny i zaangażowany w każdy trening, ale również i w naukę. Oprócz piłki góry i rower to jego ulubione zajęcia.

Martynka – pogodna dziewczynka, która uwielbia ruch. Szuka swojej sportowej pasji, ale już teraz wie, że dobrze czuje się w tańcu, dlatego też zaczęła treningi w Szkole Tańca Cubana.

Joasia Osak , lat 11 narciarka , od paru lat na śląsku i w Beskidach 1-wsza w swoim roczniku , 1 -Msc generalka liga Śląska .
1MSC Puchar Góry Żar , 2 Msc Generalka zimowe Grand.
Asia kocha jeździć na nartach i mówi nie ma zamiaru przestać!

Jaś- to prawdziwy pasjonat sportu. Od 6 lat jeździ na nartach i z ta dyscypliną wiąże swoją
przyszłość. Zdolny, ambitny, koleżeński i lubiący nowe wyzwania. Na swoim koncie ma udział
w „Reksiu” Pełen miłości do otaczającego go świata i ludzi. Swoje zainteresowania rozwija w
Klubie Sportowym LIVE pod okiem znakomitego trenera. Uwielbia czytać i grać w szachy.
Obecnie wychowuje go babcia.

Nikola- 10 –letnia dziewczynka, która swoją pasją i miłością do sportu
udowodniła, że piłka nożna jest zarezerwowana nie tylko dla chłopców. Swoje
zainteresowania rozwija w BTS Rekord w Bielsku –Białej. Uwielbia sport i
wszystko to co wiąże się z ruchem. Jeździ na rolkach, na rowerze ale także gra w
siatkówkę. Dla niej sport to prawdziwe wyzwanie i pasja, która chce rozwijać.
Gdyby nie wsparcie fundacji Nikola ze względu na sytuacje materialną nie
mogłaby uprawiać żadnego sportu.

Patryk- 14 leni chłopak, który pomimo młodego wieku wie czego chce od życia. Marzy by
zostać piłkarzem, trenerem lub sędzią. Uwielbia codzienne treningi i mecze, które rozgrywa
razem z kolegami. Swoje sportowe pasję rozwija w BBTS Podbeskidzie oraz w szkole o profilu
sportowym. Piłka nożna, ręczna ale także koszykówka i jazda na łyżwach to dodatkowe
zajęcia, którym poświęca każdą wolna chwile. Wsparcie fundacji daje możliwość zakupu
ubrań sportowych , opłat za szkołę wyjazdów na zawody i wsparcie cioci Mari jako coacha
sportowego.