Nasi wychowankowie to dzieci i młodzież posiadająca pasję i ponadprzeciętne zdolności sportowe. Podopieczni Fundacji Imperium Sportu to przede wszystkim młode osoby pochodzące z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka lub mniej zamożnych rodzin. Pomagamy im rozwijać sportowe zdolności i ułatwiamy drogę do osiągania sportowych i życiowych sukcesów.

Podopiecznych

Nasi młodzi sportowcy

Mateusz – 9 lat, zawodnik bielskiego klubu Junior Dass Berserkers Team, w którym trenuje Brazylijskie ju-jitsu. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, z praktycznie każdego turnieju przywozi cenne medale. Niezwykle pracowity i waleczny.

Krystian – 14 lat, zawodnik bielskiego klubu Junior Dass Berserkers Team. Od ponad 3 lat trenuje brazylijskie Ju-Jitsu. Na swoim koncie ma wiele cennych nagród i stale rośnie w siłę.

Jakub – 8 lat, żywiołowy chłopak, którego temperament sprawia, że Kuba nie lubi się nudzić. Jego pasją są sporty walki, w których czuje się jak ryba w wodzie.

Bartek – 11 lat, zdolny i zdyscyplinowany przyszły mistrz sztuk walki. Sport to dla niego nie tylko pasja, ale również nowe znajomości.

Emilia – 11 lat, niezwykle zwinna, uwielbia wygibasy, dlatego jej pasją jest akrobatyka.