fbpx

#irunForkids

Nasze Dzieciaki
Galeria

Tutaj znajdziesz nasz team dzieciaków

Kuba

Kuba

Gra w piłę

Gra w piłkę i próbuje wielu innych dyscyplin. Dzięki Fundacji ma już wraz z Babcią i bratem dach nad głową. Uczy się w prywatnej szkole gdzie świetnie się rozwija i ma wsparcie w wielu aspektach. Kubuś to wulkan pozytywnej energii i ulubieniec wśród równiesników. 

Mateusz

Mateusz

Jiu-Jitsu

Wielokrotny zdobywca złotych medali, obecnie spełniliśmy jego kolejne marzenie – gra na gitarze i uczy się hiszpańskiego

Bartek

Bartek

Gra w piłę

Dzięki fundacji Bartek ma już wraz z Babcią i bratem dach nad głową. Uczy się w prywatnej szkole gdzie świetnie się rozwija i ma wsparcie w wielu aspektach. Bartuś wreszcie chodzi uśmiechnięty i pełen energii. 

Wiktoria

Wiktoria

Mistrzyni Polski kick-boxing’u ,to niesamowita dziewczyna , skromna i bardzo pracowita , ogromny talent.
W naszej fundacji otrzymuje pełne wsparcie i akceptację w dążeniu do celu.
Daria

Daria

NARCIARKA I PŁYWACZKA

Daria wchodzi powoli w sportowy świat, niestety zmaga się z ostrą Astmą, mimo tego nie poddaje się i intensywnie uczęszcza na treningi.
Oby zdrowie pozwoliło jej na rozwój sportowy.
Olcia

Olcia

Pływaczka, Narciarka, Modelka

Olcia wnosi do naszej fundacjii mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii, mocno wspieramy ją w rozwoju sportowym i modelingowym

Miłosz

Miłosz

Tancerz

Próbowaliśmy piłkę, pływanie, jiu-jitsu, ale jednak okazało sie, że MIŁOSZ kocha taniec-hip-hop i tutaj spełniło się jego marzenie.

Miłosz

Miłosz

Narciarz i przyszły TRIATLONISTA

Miłosz stworzony jest do sportów indywidualnych , dlatego też trafił do nas.Trenuje narciarstwo i przygotowujemy go do pierwszego triatlonu.
Ania

Ania

Pływaczka, Tancerka

Ania testowała wiele sportów, ale po wspólnej analizie najbardziej realizuje się w pływaniu i tańcu, na polu pływackim odnosi już małe sukcesy

Konrad

Konrad

Pływak, Szachista, Harcertswo Polskie

Konrad początkowo trenował akrobatykę, jednak po analizie tego co lubi, niesamowicie sprawdza się w sportach indywidualnych, jak szachy i pływanie

Jasiek

Jasiek

Narciarz

To nasz utalentowny narciarz , Jasiek ma wiele pasji i talentów , jest niezwykle uzdolnionym uczniem , zdobywa nagrody na arenie konkursów szkolnych .
Jego wielka pasja to narty , trenuje i ma chęci na zdobywanie medali w narciarstwie
Nadia

Nadia

Zainteresowanie sportowo-plastyczne

Pływanie, gra w koszykówkę, lubi się uczyć, jest perfekcjonistką

Martynka

Martynka

Taniec | Wrotki | Basen | Bieganie

Uwielbia Taniec ,któremu całkowicie się oddaje. Krok po kroku odnosi sukcesy. Zdobywa dyplomy i owacje publiczności

Tomasz

Tomasz

Karate

Lubi grać w piłkę. Jest dzieckiem bardzo pomocnym innym. Uwielbia śpiewać, należy do churu szkolnego. Dobry uczeń

Natalia

Natalia

Akrobatyka Sportowa

Lubi taniec, ogólnie sport to jej życie. Jest przy tym bardzo zdolną uczennicą, oraz pomocną innym. Wspiera inne dzieci

Ania

Ania

Uzdolniona Plastycznie

Lubi tańczyć, rysować, malować. Uzdolniona plastycznie

Wiktoria

Wiktoria

Jej sportowa ścieżka nie jest jeszcze go końca sprecyzowana. Bardzo lubi natomiast aktywnie spędzać czas ze znajomymi, chodzić na długie spacery i opiekować się zwierzętami. Jest bardzo szczerą i pogodną dziewczynką, która potrafi cieszyć się każdym dniem.

Asia

Asia

Narciarka

Asia od 2012 r. zawodniczka narciarska. Wielokrotna medalistka w narciarstwie zjazdowym (kocha narty) trenuje pływanie i tańczy. Myśli również o triatlonie. Wspieramy ją finansowo i mentalnie

Adam

Adam

Karate i lekkoatletyka

Karate i lekkoatletyka to jego największe pasje. Dla wyciszenia, po sportowych aktywnościach, lubi szkicować, czytać książki przyrodnicze i komiksy. To największa fundacyjna gaduła, której ciekawe fakty, historyjki i opowiastki zawsze rozbawiają naszą ekipę.

Patryk

Patryk

CrossFit | Basen | Rower

To pogodny, pewny siebie i ciekawy świata chłopak. Chwilami potrafi być bardzo skryty i wyciszony. Jeśli postawi przed sobą do zrealizowania pewien cel, to dąży do tego, by go osiągnąć. Jego ulubionymi aktywnościami są: crossfit, basen i jazda na rowerze.

Nikodem

Nikodem

Crossfit

Jego pasją jest crossfit. Oprócz tej aktywności lubi chodzić na basen, grać w piłkę nożną, jeździć na rowerze i… śmiać się J Często słucha muzyki, przy której potrafi się świetnie bawić. Jest otwarty na poznawanie nowych rzeczy i zawieranie nowych znajomości.

Nadia

Nadia

Narciarka

Nadia wulkan energii, jeździ na nartach jak dorosły . Poświęca  treningom każdą wolną chwilę.