fbpx
d

Zobacz co was czeka w...

Centrum Rozwoju i sportu

 

Zajęcia dla dzieci

SPRAWNE RĘCE - Terapia Ręki

EWELINA

to zajęcia dla dzieci od 3 do 9 roku życia, które mają problemy z rysowaniem, cięciem, lepieniem, zapinaniem guzików, sznurowaniem oraz pisaniem. Na zajęciach dzieciaki nie tylko kreślą szlaczki i kółka, ale przede wszystkim poprawiają sprawność całego ciała. Pracując nad trudnościami motoryki małego dziecka należy skupić się na funkcjonowaniu całego ciała nie tylko dłoni czy ręki.

Sensoszkraby

EWELINA

to zajęcia ogólnorozwojowe przez wspaniałą zabawę, połączone z nauką samodzielności. Usprawniają ruchowo, wspierają rozwój poznawczy, wzmacniają poczucie własnej wartości, a także budują u dzieci świadomość ciała i otoczenia. Co będziemy robić? Dużo się ruszać, poznawać zmysłami różne faktury, zapachy, dźwięki, smaki…, malować rączkami i stópkami, bawić się przy muzyce i instrumentach, rozwijać się holistycznie, a nasze mamy będą mogły wymienić się doświadczeniami, pochwalić się osiągnięciami szkraba, zadać nurtujące pytania i wiele wiele innych.

Logorytmika

MARTA

to zajęcia prowadzone w dwóch grupach: dla dzieci 3-4 letnich oraz 5-6 letnich i są odpowiedzią na naturalną potrzebę każdego dziecka, jaką jest ruch. Ruch przy muzyce wpływa korzystnie na rozwój ogólny dziecka. Na zajęciach łączymy w formie zabawy oddziaływanie na funkcje poznawcze dziecka, w szczególności na funkcje słuchowe, a także rozwijamy mowę.

Wczesna nauka czytania

MARTA

to zajęcia dla dzieci 5-6 letnich, zafascynowanych światem pisma. W formie zabawy, sylabami, krok po kroku przechodzimy na kolejne etapy czytania i rozumienia znaczeń. Ćwiczenia czytania przeplatamy ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Spotykamy się w cyklu 12 spotkań, które zaowocują umiejętnością samodzielnego czytania prostych tekstów.

Spotkania z Socjoterapeutką/ Kolorowa edukacja

Gabrysia

Gabrysia jako socjoterapeutka z powołania z ogromnym sercem wspiera dzieci i młodzież. Dzięki jej pomocy – każde zadanie będzie odrobione na szóstke a wszystkie problemy rozwiązane. Dzięki ogromnej miłości i energii jaką wkłada w swoją pracę żadna sytuacja kryzysowa nie jest jej straszna. Podejście Gaby jest bardzo indywidualne do każdego z podopiecznych. Potrafi stworzyć cudowną relację opierającą się na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Nasze Dzieci

Rok Założenia Fundacjii

Kontakt

Lokalizacja: Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 20, 43-300 Bielsko-Biała

Numer Telefonu: 728443933

Email: biuro@imperiumsportu.eu

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00

Potrzebujesz Pomocy ?

Team Imperium Sportu  jest zawsze  gotowy do działania, nie krepuj się! Napisz teraz! lub wypełnij poniższy formularz!
Jeżeli szukasz pomocy, chciałbyś porozmawiać, poradzić się, chętnie Cię wysłuchamy i  pomożemy jeżeli będziemy mogli.

Formularz Zgłoszeniowy

Napisz do nas

mailowo na adres : biuro@imperiumsportu.eu
listownie:
Fundacja Imperium Sportu
ul.Frycza Modrzewskiego 20
43-300 Bielsko-Biała
lub wypełnij formularz zgłoszeniowy